Enkuba yenilikçi girişimcilerin mobil ve internet ürünleri geliştiren şirketler yaratmalarını hızlandırır.

Enkuba

s

Fırsatlar

Enkuba Programı vasıtasıyla girişimlere çok değerli fırsatlar sunuyoruz.

Microsoft BizSpark üyeliği

ms_bizpark

Microsoft BizSpark yazılım geliştiren girişimcilere, yazılım geliştirme araçlarına erişim, endüstrideki önemli oyuncularla irtibata geçme ve pazarda görünürlük sağlama konusunda destek olan global bir programdır. Girişimcilere sunulan ürünler arasında Microsoft Visual Studio, Windows 7, Microsoft Expression and Microsoft SQL Server vardır.

Garanti Bankası işbirliği

garanti-logo

Garanti Bankası iş ortaklığı vasıtasıyla, “girişimci destek servisi” kapsamında girişimcilere 1 yıl boyunca şirket hesabı işletme ve ödemelerinde özel indirimler sağlamakta, ayrıca indirimli Sanal POS hizmetleri vermektedir.

Bodru iş ilişkileri yönetimi

bodru-logo

Bodru, sosyal ağ yönetimi kolaylığında iş ilişkilerinizi ve ajandanızı yönetmenizi sağlayan bir araçtır. 6 aylık ücretsiz Bodru kullanımıyla iş dünyasıyla kolayca iletişime geçebilir, her irtibatınıza tek bir program üzerinden ulaşabilirsiniz.

Github yazılım hizmet desteği

github-logo

Kuruculara Github‘da kaynak kod barındırma ve hata takip hizmetleri sağlıyoruz. Enkuba Programı’ndaki her şirket bir yıl boyunca Github’ın Bronze planını ücretsiz kullanma hakkını elde ediyor.

Telefon hattı ve telesekreter hizmeti

Müşteri destek çağrılarını karşılamak ve iş akışınızı daimi kılabilmeniz için sizlere 6 boyunca telesekreterlik hizmeti sağlayan iş telefon hattı veriyoruz.

Mail, ajanda ve doküman hizmeti

Kurumsal kimliğin yanı sıra girişimcilere verimlilik ve pratiklik sağlayan mail, ajanda ve doküman hizmeti sağlıyoruz. Şirket çalışanlarından 10 kişiye kadar herkes bu hizmetten faydalanabiliyor.

Enkuba Programı aracılığıyla girişimlere sunduğumuz fırsatların yaklaşık değeri 5500 TL etmektedir.